9 دانشمند در آزمایشگاه مداری

[ad_1]

تاریخ : در تاریخ 09/05/2015 12:30:50 نویسنده: hessamvakil@gmail.com
9 دانشمند در آزمایشگاه مداری


سرنشینان سفینه سایوز، سرگی ولکف، آندریاس موگنسن و آیدین آیمبدف، هنگامی که دریچه بین فضاپیمای سایوز TMA-18M و ایستگاه فضایی بین­المللی به طور رسمی در ساعت 6:15 صبح به وقت شرق آمریکا بازشد، به همکارانشان در ماموریت 44ام ایستگاه فضایی پیوستند. فضانوردان  ماموریت 44 ام، فرمانده گنادی پادالکا و مهندسان پرواز: اولک کونوننکو و میخائیل کورنینکو از روسیه ، اسکات کلی و کیجل لیندگرن از آمریکا، و کیمیا توی از ژاپن به استقبال همکارانشان از روسیه، نروژ(اروپا) و قزاقستان در آزمایشگاه مداری زمین رفتند. این تعداد از فضاموردان به صورت همزمان آخرین بار در سال 2013 همکاری می­کردند.
این فضانوردان انجام چند صد آزمایش علمی را در زیست­شناسی، زیست­فناوری، علوم فیزیکی و زمین شناسی-علومی که تاثیر بسیاری بر زندگی انسان­ها می گذارند- را تضمین میکنند. این سفر فضایی این قابلیت را دارد تا فضاپیمای سایوز و فضانوردی را برگرداند.

سرگی ولکف برای 6 ماه آینده در ایستگاه فضایی باقی خواهد ماند و در ماه مارس/فروردین آینده به همراه ساکنان یک ساله کلی و کورنینکو با سایوز  TMA-18M باز خواهند گشت.فرمانده پادالکا  در ماه مارس به همراه  با سایوز TMA-16M، به همراه موگنسن و آیمبدف در 11 سپتامبر/20 شهریور به زمین باز خواهند گشت. لیندگرن، کورنینکو و توی تا اواخر دسامبر/آذر در ایستگاه فضایی در مدار باقی خواهند ماند. هرفضاپیمای سایوز 6 ماه در مدار می­ماند 


1394/06/14 12:30:50 ب.ظ

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *